Homme
05. juul
17...21
11...16
Ülehomme
06. juul
17...22
13...17

Eesti

Tallinn plaanib rekonstrueerida Jõe ja Pronksi tänava

Foto: Albert Truuväärt/Pealinn
12:28 14. veebruar 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Tallinn plaanib rekonstrueerida Jõe ja Pronksi tänava, mille tulemusena muutuvad need jalakäija- ja ratturisõbralikumaks, vahendab BNS.

Rekonstrueerimise eskiisprojekti tutvustatakse kohalikele elanikele eeloleval esmaspäeval. 

„Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimine on loogiline jätk peale Reidi tee ehitamist ja on eelduseks Liivalaia tänava rekonstrueerimisele tulevikus, mis on linna üks suurimaid ja laiemaid tänavaid ning mille järjekord jõuab kätte siis, kui Jõe ja Pronksi tänav on tehtud,“ ütles abilinnapea Kalle Klandorf. 

„Ehituse käigus rekonstrueeritakse nii tänavaalused kommunikatsioonid kui ka teekate. Uued jalgratta- ja kõnniteed on kavas ühendada juba valminud Reidi tee, Gonsiori tänava ja sel aastal rajatava Kunderi tänava ratta- ja kõnniteega. Mõlemale tänavale tulevad ka bussipeatused, sest pärast tööde lõppu hakkab seal liikuma ühistransport,“ lisas Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Eskiisprojekti tutvustamine toimub 17. veebruaril kell 18 Tallinna 21. kooli aulas. Eskiisprojekti tutvustavad Tallinna kommunaalameti ja Kesklinna valitsuse esindajad ning rekonstrueerimise projekteerija.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!