Täna
17. dets
-5...0
-7...0
Homme
18. dets
-5...1
-7...1

JÄNKU-JUSS OTSIB HÄÄLT

Laste suurel sõbral ja eeskujul Jänku-Jussil on tähtis uudis – ta otsib endale uut häält ja ootab selle leidmiseks appi 7-10-aastaseid lapsi.

Multifilmides seni Jänku-Jussile hääle andnud noormees on juba suureks sirgunud ja kingib rolli rõõmuga mantlipärijale edasi.

Nii kutsubki TV3 kõiki 7-10-aastaseid lapsi toredast võimalusest osa saama ning end Jänku-Jussi häälekonkursil proovile panema. Osalemiseks on vaja lapsevanemal uudised.ee lehel täita ankeet ja saata video, kus häälekonkursil osalev laps end tutvustab.

Jänku-Jussi häälekonkursile on oodatud vahvad, nutikad ning kõlava ja selge häälega kõnelevad 7-10-aastased lapsed.

Auhinnad:

Kõigi konkursil osalejate vahel loositakse välja 10 Jänku-Jussi kinkepakki, võitja saab endale Jänku-Jussi rolli uutes multifilmides, mis ka TV3 ekraanile jõuavad.

Reeglid:

 1. Saates video kinnitab osaleja, et tema on video omanik/talle kuuluvad video õigused.
 2. Iga osaleja võib konkursile esitada ühe video.
 3. Lubatud videolaiendid: mp4, wmv, mpeg, mpg, mov, avi, m2ts, m2t.
 4. TV3'l on õigus konkursilt kõrvaldada videod, mis on sobimatud, kedagi solvavad või mis ei kvalifitseeru sisu poolest konkursile.
 5. Kõikide ankeedi ja video saatjate vahel loositakse välja 10 Jänku-Jussi kinkepakki. Võitja saab endale Jänku-Jussi rolli uutes multifilmides.
 6. Kõik saadetud videote õigused kuuluvad TV3 AS-ile.
 7. TV3 jätab endale õiguse konkursi reegleid ette teatamata muuta.  
 8. Võitjate nimed avalikustatakse 26. märtsil TV3 Seitsmesed saates.
  Konkurss kestab 22.02.18 - 19.03.18. Jänku-Jussi finalistid ja kinkepakkide võitjad selguvad 19.03.2018.

  Jänku-Jussi häälekonkursile laekus väga palju vahvaid videoid, aitäh! Valisime välja viis finalisti, kelle seast osutus võitjaks 9-aastane ROKO KELDER! Palju, palju õnne!

  Auhinnapakid võitsid: Jan Erich, Sandra, Agnes, Melany, Roko, Karl-Erik, Hannes Johnny, Trisanna, Liis-Marii ja Eleanor. Võtame võitjatega ise ühendust.
Mida toob detsembrikuu Sinu tähemärgile?