Homme
07. juul
16...20
11...16
Ülehomme
08. juul
14...20
9...15

Meelelahutus

Valgus Kõnnib festival oli vihmale vaatamata rahvarohke

Foto: Kert Saarma/Delfi
12:27 21. september 2019
Autor: BNS

Reedel lõppes kolmepäevane valgusfestival, mis pakkus juba neljateistkümnendat aastat kümnetele tuhandetele külastajatele valgusinstallatsioone, silmarõõmu ja lummavaid muusikaelamusi ning oli vaatamata vihmastele ilmadele rahvarohke.

Kolme päeva jooksul sai Kadrioru pargis vaadelda tuhandeid säravaid küünlaid ja kümneid valgusinstallatsioone, millele lisandusid teisel päeval põnevad tegevused ning installatsioonid Tallinna vanalinnas. Harju haljasala laval esinesid kodumaised artistid - ansambel Kom Pas, Lepatriinu, Helin-Mari Arder ja Nunnu & Rockstar. Vanalinnas osutusid kõige populaarsemateks Vabaduse väljakul näidatud festivali 2019. aasta teemal loodud videoetendus “Aja Rajad” ja Jaani kirikus toimunud erakordne laseretendus “Linea Temporis”.

Kadrioru pargis olid külastajate lemmikuteks aga Artistic poolt loodud purskkaevu show “Laulvad veed” ja Hollandist pärit Mr Beami ning kodumaiste pianistide koostööl valminud interaktiivne video-mapping “Keys of Light”, kuhu jätkus terve festivali toimumise aja hulganisti vaatajaid.

Neljapäeval lõpetas uhke muusikaline ilutulestiku show Pillapalu platsil ühtlasi pidulikult ka Kadrioru pargi suvehooaja.

Korraldajate sõnul oli rõõm näha, et üritus läheb endiselt inimestele väga korda ja külastajad ei lasknud ennast kohati vihmasest ilmast heidutada. Rahvast oli ka sel aastal väga palju, mis näitab, et teeme õiget asja. 

Festivali meeskond tänab kõiki külastajaid ja loodab, et juba õige pea on võimalik välja hõigata järgmise, juba järjekorras 15. korda toimuva festivali kuupäevad. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!