Homme
05. juul
17...21
11...16
Ülehomme
06. juul
17...22
13...17

Muusika

Kuula! Trad.Attack! lajatab uue singliga "Pass-pass"

Foto: facebook.com/tradattack
14:48 15. november 2019
Autor: Seitsmesed

Trad.Attack! avaldab järgmisel kevadel oma kolmanda täispika albumi ning annab 23. mail Saku Suurhallis 360-kraadi produktsiooniga megakontserdi.

„See tuleb kindlasti kõige rajum kontsert, mida meie maal nähtud – 360-kraadi lava, visuaalne ja kaasahaarav show ning uus muusika,“ kirjeldas Trad.Attack! eelolevat kontserdit. Vahetult enne ülesastumist avaldab bänd uue täispika albumi “Make Your Move”, mille esimene lugu on tänasest kuulatav kõigil muusikaplatvormidel.

Album ja kontsert kannavad pealkirja „Make Your Move“, mis on inspireeritud julgusest ületada piire, murda arvamusi ja mõelda suurelt. „Me pole kunagi võtnud bändi tegemist nii tõsiselt kui praegu. Seda näitab ka meie uus album, mille valmimisel avasime end loominguliselt täiesti uuest küljest ning lõime uue visuaalse maailma sinna ümber,“ ütles Sandra Vabarna.

Täna ilmunud singlit „Pass-pass“ kirjeldab ansambel kui jõulist, uute kõlavärvide, kaasatõmbava energiaga tantsulist pala, mille ühes osas laulavad kaasa Trad.Attack'i fännid.

Refereeritud Sky.ee'st!
 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!