Täna
28. sept
14...19
8...14
Homme
29. sept
14...17
7...14

TV3

Joel Ostrat teeb täna oma kodus jõuluõhtusöögi: „Olen staaride kriitikaks valmis!“ Galerii!

14:55 23. detsember 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: TV3

Täna õhtul loob TV3 eetris erilise pühadehõngu tippkokk Joel Ostrat, valmistades enda kodus piduliku jõuluõhtusöögi meelelahutajatele, kellelt võib ka karmi kriitikat oodata.

 Tippkokk lubab, et erisaade on täis nalja, hoogu, üllatusi ja loomulikult ideid imeliste jõuluroogade valmistamiseks. „Kuigi toidud said väga maitsvad, olin valmis ka kehvemaks tagasisideks – näiteks ausalt kriitilise Jarek Kasari poolt, kes mind lõppkokkuvõttes oma arvamusega üllatas. Samuti läks korda Jaagup Kreemi hinnang,“ tunnistab Joel.

Jõuluõhtusöögi jaoks pani Ostrat esmalt kokku menüü, kuhu kogus oma lemmikud läbi aastate, kuid siis mõtles ta ümber, sest toidud tundusid liiga lihtsad. „Nõnda sai koostatud täiesti uus ehk menüü number 2 mu selle aasta lemmikroogadest; just praeguse hetke lemmikutest, mida ka oma perele jõulude ajal pakun,“ selgitab ta.

Telehooajale tagasi mõeldes üllatas Joel Ostrati staar-kodukokkadest kõige positiivsemalt Jaagup Kreem, samas kõige profim oli Jarek Kasar ning kõige paremini oskasid maitsed paika saada Lenna ja Ines.

Joel Ostrat võõrustab tänaõhtuses erisaates neid staaridest hobikokkajaid, kes said telehooaja suurtes õhtusöögisaadetes restoranikülastajatelt kõige kõrgemad hinded. Kolmekäigulist jõuluõhtusööki tippkoka kodus asuvad nautima Jaagup Kreem, Eda-Ines Etti, Jarek Kasar, Tõnis Niinemets jt.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!