Homme
28. sept
14...19
8...14
Ülehomme
29. sept
14...17
7...14

TV3

Sarja „Kinni“ avameelne lugu: „Kõik toimus ellujäämise nimel…“

14:24 27. jaanuar 2020

Täna alustab TV3s uus šokeeriv dokumentaalsari „Kinni“, kus endised kriminaalid meenutavad julma vanglaelu ehmatava avameelsusega. Juba avaosas on mitmeid lugusid, mis alaealistele ja nõrganärvilistele keelatud.

Teiste endiste kinnipeetavate seas on mees, kes kinnitab, et igapäevaelu käis vaid ellujäämise nimel ning kirjeldab juhtumit, mis sundis teda enda elu eest võitlema: „Ühel ööl saime kokku, jõime, kutsuti vagunelamusse, tehti juttu, pakuti teed. Mina ei teadnud nende meeste tausta, kuni sai selgeks, et neil on plaan mind alandada ja meheau võtta.“

„Kinni“ avaosa kirjeldab detailselt, millist elu elati Eesti kõige rangema režiimiga vangla selles osakonnas, kus istusid koos eluaegsed ja vanglaseinte vahel raskeid kuritegusid sooritanud kinnipeetavad. Milline saatus tabas vangi sattudes vägistajaid ja pedofiile? Kuidas paranduslikus koloonias lihttöid tegevate kinnipeetavate käes liikusid hiigelsummad?  Miks mõni vangi sattunu jäi ilma nii enda kui ka oma lähedaste maisest varast?

Šokeeriva sisu ja pildikeelega dokumentaalsari „Kinni“ on alaealistele ja nõrganärvilistele keelatud. „Kinni“ idee autor ja produtsent on Ants Päär, lavastuste autor ja kujunduse disainer Hardi Volmer, toimetaja Allan Muuk, montaažirežissöör Oliver Muraveiski.

“Kinni” alustab TV3s täna kell 21.00; kell 19.20 algavas „Duublis“ on külas eksvang Vello ning psühholoog-psühhoterapeut Atali Stahlman.

  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!