Homme
10. aug
19...25
12...18
Ülehomme
11. aug
17...22
9...16

Meelelahutus

Ken Saan uuest krimisarjast: need on mõrvalood, millest me kõik kuulnud oleme!

Foto: TV3
16:03 24. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Juba esmaspäeval jõuab Go3 platvormile uus kodumaine sari „Eesti krimilood“, kus taaslavastatakse Eestis toimunud mõrvalugusid. Avaosas saavad saatuslikud sündmused alguse salajasest armusuhtest ning lugu põhineb reaalsel juhtumil, mille tagamaid avab selle kunagine uurija.

„Eesti krimilugude“ avaosas nimega „Rakvere raibe“ põimuvad tunded, reetmine, kättemaks, vägivald ja suur raha. „Aastate eest toimunud mõrvaloo lükkas käima naisterahvas, kes võis olla mõrva organisaator ja tellija, ent kes karistusest pääses. Nii jäi see lugu mõnes mõttes kripeldama,“ kirjeldab Valdo Arula, kes aastate eest sedasama juhtumit uuris ning sarja esitlusel seda ka meenutas. Lisaks uurijale olid Coca Cola Plaza kinosaalis kohal produtsent Ken Saan, režissöör Andres Maimik, kohtunik Merle Parts ja teised sarjaga seotud inimesed.

„Eesti krimilood“ paeluvad vaatajaid reaalselt toimunud mõrvalugude taaslavastustega, mille dokumentaalkaadrites kommenteerivad sündmusi algsete lugudega seotud uurijad, kohtunikud ja prokurörid ning lavastuslikes osades astuvad üles tuntud Eesti näitlejad. Sarja produtsendi Ken Saani sõnul koguti kokku juhtumid, millest me kõik kuulnud oleme ning mis on oma aega pitseri jätnud. „Me pole klassikaline politseiseriaal, vaid vaatleme sündmusi, andmata hinnanguid,“ märkis Saan.

Sarja ühes loos uurijat kehastava näitlejanna Ragne Pekarevi sõnul on võimalus eriliste karakteritega krimisarjas kaasa teha näitlejale alati nauditav väljakutse; seda enam, kui kaasatud on suurepärased lavastajad Rain Tolk ja Andres Maimik. Näitlejateks on ka Ülle Lichtfeldt, Taavi Eelmaa, Anti Reinthal, Eduard Salmistu, Tõnis Niinemets jt.

„Eesti krimilood“ pole soovituslik alaealistele, sest sisaldab alastust, vägivalda ja ebatsensuurseid väljendeid.

Uus kodumaine sari „Eesti krimilood“ jõuab Go3 platvormile 27 .juulil, TV3s näeb seda sügishooajal 2020.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!