Täna
16. jaan
-8...1
-10...0
Homme
17. jaan
-5...4
-9...4

Krimi

Narvas said joobes juhti jälitanud politseinikud kergelt vigastada

Foto: Eero Vabamägi/Delfi
13:47 28. aprill 2018
Autor: BNS

Narva politseinikud jälitasid ööl vastu laupäeva joobes juhti, kes õnnestus provotseerida kokkupõrge politseiautoga, milles sõitnud kaks korrakaitsjat said kergemalt viga.

Laupäeva varahommikul kella 4 paiku märkasid Narva politseinikud tavapärase patrullitöö käigus Mercedes-Benzi, mis ületas Puškini tänaval sõites märkimisväärselt lubatud sõidukiirust, teatas Ida prefektuur BNS-ile. Esialgse info järgi mõõdeti 50 alas kihutava auto kiiruseks üle 90 km/h. Politseinikud andsid Mercedesele peatumismärguande, kuid juht eiras seda ja asus eest ära sõitma, kasutades selleks ka lähedal asuvate majade hoovi.

Esialgse info kohaselt pidurdas Mercedes Tallinna maantee ühes majahoovis nii järsult, et korrarikkujat jälitanud politseisõidukil ei õnnestunud kokkupõrget vältida ja politsei-Škoda sõitis Mercedesele otsa. Sõidukit jälitanud politseinikud pidasid Mercedese roolis olnud alkoholijoobe tunnustega 34-aastase mehe kinni ja viisid ta Narva politseijaoskonda.

Teisi reisijaid Mercedeses ei olnud. Autojuhi täpse joobe selgitab välja ekspertiis, kõigi asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud menetlus. Juhil on olemas kehtiv juhiluba. 

Politseinikud, 25-aastane mees ja 42-aastane naine, said arstiabi. Nende vigastused pole rasked.

„Õnneks on Narva tänavad varajastel hommikutundidel üsna tühjad ning joobes juhi tõttu ei saanud süütud inimesed kannatada. Tegemist on Narva kesklinnaga, kus liigub päevasel ajal palju sõidukeid ja inimesi ning tagajärjed võinuksid olla palju raskemad. Joobes rooli istumine ei ole aktsepteeritav ja tunnustan kolleege, kes suutsid kiiresti sellist juhti roolist kõrvaldada,“ ütles Ida prefektuuri operatiivjuht Indrek Püvi, kes soovib kolleegidele kiiret paranemist.

Narva politseijaoskonna teenindataval alal toimus sel aastal 10 liiklusõnnetust, vigastada sai 15 inimest, kellest kolm on jalakäijad. Joobes juhtide süül juhtus kokku seitse liiklusõnnetust, vaid varalise kahjuga piirdus viis liiklusõnnetust ning kahes liiklusõnnetuses sai kannatada kolm inimest.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob jaanuarikuu Sinu tähemärgile?