Homme
25. juul
21...27
13...18
Ülehomme
26. juul
21...29
13...18

Krimi

Politsei otsib Narvas poisi auto alla jäämist näinud inimesi

Foto: Eero Vabamägi/Delfi
17:34 01. november 2018
Autor: BNS

Politsei otsib inimesi, kes nägid teisipäeva õhtul Narvas Puškini tänaval juhtunud liiklusõnnetust, milles sai vigastada 11-aastane poiss.

Kella 17.10 paiku juhtus Puškini tänav 21 maja lähedal reguleerimata ülekäigurajal liiklusõnnetus, milles sai kannatada 11-aastane poiss, teatas Ida prefektuuri pressiesindaja neljapäeval BNS-ile.

Esialgse info kohaselt sõitis 72-aastase mehe juhitud sõiduauto Mercedes otsa ülekäigurajal sõiduteed ületanud lapsele, mille järel hakkas sündmuskohalt ära sõitma. Lapsele otsa sõitnud juhti takistas teine sõidukijuht, keda palume võtta ühendust politseiga, et täpsustada liiklusõnnetuse asjaolusid.

"Me täname inimest, kes ei jäänud ükskõikseks ja takistas juhti, kes soovis sündmuskohalt lahkuda, ja palume esimesel võimalusel teda politseiga ühendust võtta," sõnas Narva politseijaoskonna juhtivuurija Dmitri Narolin. "Samuti palume politseiga ühendust võtta selle liiklusõnnetuse teisi pealtnägijaid."

"Viimase kuu aja jooksul on see kahjuks mitmes juhtum meie piirkonnas, kui liiklusõnnetust põhjustanud sõidukijuht ei teavita toimunust politseid ja lahkub sündmuskohalt. Kui juhtus liiklusõnnetus, kus said inimesed kannatada või olukorra väljaselgitamiseks on vaja politsei abi, tuleb eeskätt helistada häirekeskuse lühinumbrile 112,“ lisas Narolin.

Politsei palub pealtnägijatel võtta ühendust helistades numbril 58538944 või kirjutades aadressil irina.reino@politsei.ee


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu
Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?