Homme
18. juun
16...25
7...16
Ülehomme
19. juun
18...26
10...16

Krimi

Jõgeva patrullpolitseinik tegi purjus peaga avarii

17:05 14. detsember 2018
Autor: Seitsmesed, BNS
Allikas: TVPlay

Jõgeva politseinikud pidasid öösel kinni purjus peaga liiklusõnnetuse põhjustanud mehe, kelleks osutus sama linna 28-aastane patrullpolitseinik.

Sündmused said alguse ööl vastu reedet kella kolme ajal, mil tähelepanelik inimene teatas häirekeskusele Jõgeval liiklusõnnetuse põhjustanud sõidukist. Teatele reageerinud politseipatrull tabas avariilise sõiduki seismas Tähe tänava parklas ning selle roolis oli alkoholi tarvitanud 28-aastane Jõgeva patrullpolitseinik. Mees peeti kinni, toimetati arestimajja ning tema suhtes alustati kriminaalmenetlust, teatas politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja reedel. 

Liiklusõnnetuses keegi kõrvaline viga ei saanud, vigastusest pääses ka politseinik ise. Õnnetus juhtus töövälisel ajal, mil mees liikles oma isikliku sõiduautoga. 

Tartu politseijaoskonna patrulltalituse juht Alvar Pähkli sõnul käitus politseiametnik kahetsusväärselt. "Korrakaitsjate töö on tagada turvalisust ning olla eeskujuks igal ajahetkel. Alkoholi tarvitanuna rooli istumine on vastuvõetamatu," ütles ta pressiesindaja vahendusel. "See on valus löök nende väärtuste pihta, mida ise ühiskonnas juurutame. Töötame iga päev selle nimel, et Eesti teedel oleks vähem ohtlikke juhte. Tema käitumist ei õigusta miski," rõhutas Pähkel.

Ta lisas, et politseinik tunnistas oma süütegu ning kahetses juhtunut tõdemusega, et ei käitunud mundrikandjale pandud ootustest ja väärtustest lähtuvalt. "Ta esitas omal soovil lahkumisavalduse, mille Lõuna prefektuur ka rahuldas," vahendas patrulltalituse juht.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu
Mida toob juunikuu Sinu tähemärgile?