Täna
18. sept
10...14
2...10
Homme
19. sept
9...12
0...11

Krimi

Lasnamäel bussi ja veoki kokkupõrkes viga saanud mees suri haiglas

Foto: Veiko Vares
16:50 07. veebruar 2019
Autor: BNS

Jaanuari lõpus Tallinnas Lasnamäel aset leidnud  bussi ja veoki kokkupõrkes vigastada saanud mees suri neljapäeval haiglas.

 Põhja prefektuuri teatel suri neljapäeval haiglas 59-aastane mees, kes sai vigastada 29. jaanuaril Tallinnas Lasnamäel aset leidnud raskes liiklusõnnetuses.

Õnnetuse põhjuste uurimine jätkub. 

Tallinnas Lasnamäel juhtus 29. jaanuari varahommikul raske liiklusõnnetus, kui veoki ja liinibussi kokkupõrkes said kokku vigastada üheksa inimest.  Ränk õnnetus juhtus kella 5.31 ajal Punasel tänaval, kus põrkasid kokku veoauto Scania ja liinibuss. Veok sõitis ristmikul bussile külje pealt sisse. 

Liiklusõnnetuses said viga bussis viibinud 65-aastane mees, 73-aastane mees, 58-aastane mees, 59-aastane mees ning kaks 48-aastast naist ja 11-aastane poiss. Esmaabi anti ka 23-aastasele mehele, kes haiglaravi ei vajanud. 

Poolas registreeritud veoautot Scania juhtis 58-aastane Poola kodanik, linnaliinibussi juhtis 56-aastane mees. Mõlemad mehed toimetati haiglasse kontrolli. Juhid olid kained ja omasid juhtimisõigust. 

Õnnetuse hetkel oli pime aeg ja ilm pilvine ning teekate kaetud lumelörtsi ja soolalume seguga. Õnnetuspaiga suurim lubatud kiirus on 50 km/h.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu
Mida toob augustikuu Sinu tähemärgile?