Homme
09. aug
20...28
13...18
Ülehomme
10. aug
19...24
13...18

Krimi

Politsei tabas kaasliikleja vihje peale Viljandis roolijoodiku

Foto: Eero Vabamägi/Delfi
11:56 25. märts 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Tänu kaasliikleja antud vihjele tabas politsei Viljandis raskes joobes autojuhi.

Teisipäeval kella 10 paiku sai häirekeskus teate, et Viljandis Metsküla tee tanklast väljus joobes mees, kes istus halli värvi Mercedese rooli ning lahkus seejärel tankla juurest, edastas Lõuna prefektuur.

Joobekahtlusega juhist teada andnud tähelepanelik inimene edastas politseinikele lisaks info nii sõiduki väljanägemisest, registreerimismärgist kui ka võimalikust liikumissuunast.

Politseinikel õnnestus mõne minuti pärast sõiduk Piiri põik tänaval peatada. Kontrollimisel ilmnes, et auto roolis oli 37-aastane raskes joobes juht. Ta peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning toimetati esmalt arestikambrisse kainenema. 

Viljandi politseijaoskonna patrulltalituse juht Silver Simuste kinnitas, et kui häirekeskusele laekub teade joobekahtlusega juhist, võtab politsei teateid jätkuvalt väga tõsiselt ja püüab  igal juhul juhti tabada. Seda enam, et nendele vihjetele reageerides tabame enamasti just kõige ohtlikumaid ehk raskes joobes autojuhte,“ nentis patrulltalituse juht.

Patrulltalituse juht tänab kõiki liiklejaid, kes keerulisest ajast hoolimata end ümbritsevat märkavad, liiklusturvalisusest lugu peavad ning joobes juhtidest teada annavad.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!