Homme
28. sept
14...19
8...14
Ülehomme
29. sept
14...17
7...14

Eesti

Fotod! Tallinn-Tartu maanteel põhjustas 15-aastane purjus nooruk liiklusõnnetuse

Foto: Kenno Soo
12:03 26. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Kenno Soo

Ööl vastu tänast, kella 1.51 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 130. kilomeetril, kus põrkasid kokku kaks sõiduautot.

Tartu suunas liikuvale sõiduautole Subaru, mille roolis oli 43-aastane mees, sõitis tagant otsa sõiduauto Mercedes-Benz, mille roolis oli 2004. aastal sündinud noormees.

Kokkupõrke tagajärjel paiskus Subaru teelt välja. Autos viibis neli inimest, kellest kaks olid lapsed. Liiklusõnnetuse tagajärjel said vigastada nii Subarus olnud neli inimest kui Mercedese juht. Kiirabi toimetas kannatanud Tartu Ülikooli Kliinikumi. Nende täpsemad vigastused on selgitamisel.

Tartu välijuht Raino Rõõm ütles, et sündmuskohal olid teeolud head, nähtavus pimeduse tõttu piiratud. „Esialgsetel andmetel kasutati Subarus turvavarustust nõuetekohaselt, samuti vastasid nõuetele ka rehvid. Mercedese juht turvavarustust ei kasutanud. Juhtunu täpsemad asjaolud ning juhtide võimalik joove selgitatakse menetluse käigus,“ lisas Rõõm.

Sellel aastal on 24. juuli seisuga juhtunud 735 inimkannatanutega liiklusõnnetust, milles on viga saanud 867 inimest ja hukkunud 32 inimest. Möödunud aasta samal perioodil juhtus 777 liiklusõnnetust, milles sai viga 991 ja elu kaotas 32 inimest.

Piltide autor: Kenno Soo
  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!