Täna
31. okt
7...11
0...8
Homme
01. nov
5...10
0...9

Krimi

Tartumaal hukkus autoga teelt välja sõitnud mees

Foto: Andres Putting/Delfi
16:05 18. oktoober 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Elva vallas hukkus sõiduautoga teelt välja tihedasse põõsastikku sõitnud mees, kellel polnud turvavöö peal, teatas Lõuna prefektuur.

Häirekeskus sai pühapäeval kella 14.40 paiku teate, et Elva vallas Rämsi külas on Saab teelt välja sõitnud. Autot juhtinud 36-aastane mees oli turvavööga kinnitamata ning paiskus avarii tagajärjel kõrvalistmele, kust päästeametnikud ta välja pidid lõikama. Paraku olid mehe vigastused sedavõrd rasked, et ta suri sündmuskohal.

„Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Saab mööda Ulila–Võllinge teed, kui selle juht kaotas ühtäkki oma masina üle kontrolli ning sõitis üle vastassuunavööndi teelt välja ning peatus tihedas põõsastikus,“ ütles Tartu politseijaoskonna avariipolitseinik Agnes Tikson. „Praegu on veel raske öelda, millised asjaolud nii traagilise tagajärjeni võisid viia. Edasises uurimises vajab muuhulgas selgitamist, kas juht oli kaine. Samuti uurime, milline oli sõiduki õnnetuseaegne sõidukiirus sel teelõigul, kus iseenesest on kehtestatud 90 km/h piirkiirus,“ märkis avariipolitseinik.

Teada on, et mehel olid kehtivad load ning tema sõiduvahendi rehvid vastasid nõuetele. Teeolud õnnetuspaigas olid head, tee oli küll vihmamärg, kuid mitte libe.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!