Täna
17. mai
13...22
7...13
Homme
18. mai
12...20
5...13

Eesti

Haapsalus kolme inimest pussitanud kurjategija tappis ühe ohvri

Foto: Lõuna prefektuur/Facebook
10:42 20. aprill 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Politsei pidas teisipäeva hommikul kella 8 ajal kinni 45-aastase mehe, kes öösel lõi Haapsalus Tamme tänava korteris kolme inimest noaga, tappes neist ühe, vahendab BNS.

Varahommikul kella 4.30 ajal sai häirekeskus teate, et Haapsalus Tamme tänava korteris on kolm viga saanud inimest. 

Lääne prefektuuri operatiivjuht Üllar Kütt ütles, et sündmusele reageerinud politseipatrull leidis korterist kolm noahaavadega inimest, kaks meest ja ühe naise. „Paraku üks neist, 45-aastane mees oli saanud surmavaid vigastusi. 47-aastane naine ja 51-aastane mees viidi üliraskes seisundis haiglasse,“ sõnas operatiivjuht.

Sündmuskohalt kogutud tõendite alusel oli politseil kuriteo toimepanemises alust kahtlustada 45-aastast meest, keda asuti suurte jõududega Haapsalu linnast otsima. „Käivitatud politseioperatsioonis oli meile suureks abiks mehe telefoni positsioneerimine, mis andis kätte tema võimaliku asukoha ning kella 8 ajal pidasime mehe kinni,“ sõnas Üllar Kütt.

Küti sõnul on kõik juhtunu üksikasjad selgitamisel, kuid praeguseks on teada, et kõik neli inimest olid omavahel tuttavad ning veetsid korteris ühiselt alkoholi tarbides aega. „Mis täpselt juhtus ja nii traagiliste tagajärgedeni viis, tuleb välja selgitada uurimise käigus,“ lisas Kütt.

Juhtunu kõikide asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!