Kibusel tuleb Xplosionil hakata vastu võtma poolaka tugevaid low-kicke

Seitsmesed uudised

9. aprillil Saku Suurhallis toimuval Xplosion võitlusõhtu fightcard on saanud täiendust järjekordse staaride heitluse võrra. Ringis kohtuvad Eesti armastatud võitleja Edvin Erik Kibus ja Lukasž Rambalski.

Lukasž Rambalski näol on tegemist ligi 40 miljoni elanikuga Poola ühe tugevaima kickpoksijaga. Rambalski on 32-aastane, mis teeb ta Kibusest 6 aastat vanemaks ning tema kontol on 29 matši, millest on ta võitnud 20. 

"Rambalski on üks Poola tugevamatest võitlejatest, kes on võistelnud näiteks sellise superstaariga nagu Alviar Lima. Alviar on omakorda võistelnud nt Buakawi, Nieky Holzkeniga ja paljude teiste suurkujude vastu ning seda ka Eurospordi vahendusel. See näitab mehe taset!" kommenteeris Kibuse vastast promootor Mirkko Moisar. "Tema stiiliks on kickpoks, tugevad low-kickikid ja väga head käte combod," lisas Moisar.

Kibuse ja Rambalski vaheline matš saab olema XFS (kickboxingu) reeglite järgi ning selle pikkuseks 3x3 min. Kui matš on tasavägine, siis pikeneb matš 1 lisaraundi võrra. Meeste võistluskaaluks on 75 kg. 

 

 

[embed]
class="advertising--side js-advertising js-side-advertising lazyload advertising--first">

Kommentaarid puuduvad