Eriline prohmakas! Madonna kaastundeavaldus Manchesteris toimunule vihastas fänne

Seitsmesed

58-aastane poplaulja Madonna avaldas Instagramis kaastunnet Manchester Arenal toimunud terrorirünnaku osas, mis on aga inimestes tekitanud suure pahameele, vahendab Elu24.

Madonna väljendab postituses headmeelt selle üle, et tema kuulsa sõbraga on kõik korras ning kutsub inimesi üles palvetama kõigi süütute kannatajate nimel.

Ärritunud fännid aga leiavad, et peopilt Madonnast ja huuli prunditavast Arianast on kohatu ning tähelepanu peaks olema eelkõige kannatanutel ja nende lähedastel.

Kurjemad kommentaarid peavad sellist postitust «ülimalt nartsissistlikuks» teguviisiks, millega ennast tragöödia valguses promoda.

Siiski ei ole Madonna ainuke kuulsus, kes viimaste päevade jooksul sotsiaalmeedias sõimata on saanud. Kim Kardashiani nüüdseks kustutatud Instagrami postitus pidutsevast Arianast, Kendall Jennerist ja temast endast vallandas sarnase kriitikatulva, mistõttu oli postitus loetud tunnid hiljem juba eemaldatud.

23. mail, vahetult pärast Ariana Grande kontserti toimunud terrorirünnakus Manchester Arenal hukkus 22  ja sai vigastada 59 inimest.

 

A post shared by Madonna (@madonna) on

Foto: Instagram

Kommentaarid puuduvad