Täna
22. jaan
-15...-3
-25...-6
Homme
23. jaan
-6...1
-20...0

Meelelahutus

Jekaterina Novosjolova: vabakutselise näitleja elu on kogu aeg nagu sütelkõnd

Foto: Daisy Lappard/Naisteleht
15:20 14. märts 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: Naisteleht

Värskes Naistelehes räägib hetkel teleseriaalis "Litsid" suurepärase rolliga rahva ees olev Jekterina Novosjolova avameelselt oma lapsepõlvest ja elust vabakutselise näitlejana. 

Tihti on nii, et kui mõnes Eesti seriaalis tuleb mängida eesti keelt kõnelevat ­slaavitari, saab selle rolli suure tõenäosusega endale just Jekaterina Novosjolova. Ometi polnud eesti keeles ­näitlema hakkamine Katjale just lihtsaim väljakutse. "Pidin iga teist sõna sõnaraamatust vaatama," meenutab ta konarlikku algust.

Jekterina Novosjolova on pärit Tallinnast. "Ka minu ema sündis Tallinnas, isa Venemaal. Tean, et olen sündinud armastusest, ent ometi mu vanemate suhe kaua ei kestnud. Nad lahutasid, kui olin nelja-aastane. Isa sõitis tagasi Venemaale ja side kadus. Ema jäi kasvatama mind ja mu vanemat õde. Ema suri, kui olin kümnene, sealt edasi kasvasin vanaemaga. Mäletan, et mu ema oli väga ilus. Hästi naiselik, alati huuled punaseks värvitud. Ta ei läinud isegi prügi välja viima ilma punaste huulteta. Tõeline femme fatale."

Loe täispikka artiklit Naistelehest


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob jaanuarikuu Sinu tähemärgile?