Homme
19. mär
1...6
-1...3
Ülehomme
20. mär
1...6
-2...2

Meelelahutus

Palju õnne! Seriaali "Litsid" staar Mirjam Aimla ootab last

12:42 12. aprill 2018
Autor: Seitsmesed

Alles see oli kui saime rõõmusõnumi, et Mart Sanderi menukast seriaalist "Litsid" tuntust kogunud ja Renate tegelaskuju kehastanud Gerda Johanson naudib värskeid emarõõme. Nüüd saame taas õnne soovida, sest lapseootel on järjekordne seriaali "Litsid" staar.

Nimelt on juba mitmendat kuud lapseootel sarjas Carola rolli kehastav kaunis näitlejanna Mirjam Aimla. Palju õnne!


Foto: Kuvatõmmis videost

Lisaks näitlemisele on näitlejannal käsil ka põnev projekt, mille elluviimiseks kogub ta koos kahe sõbrannaga raha Hooandjas.

Nimelt on tegusatel naistel plaanis luua beebitelgid vabaõhusündmustele, mis toetaksid emade mugavamat osalemist seltskondlikel ja kogupere väliüritustel pakkudes mitmekülgseid võimalusi lapse esmaste vajaduste kiireks ja mugavaks katmiseks. Mamas’ Heaven beebitelki on oodatud kõik emad väikelastega kes soovivad toita, imetada, piima pumbata, mähkmeid vahetada või puhkama tulla.

"Mina olen projektiga seotud tõesti oma magistritöö kaudu, milles uurin selliste lahenduste vajadust Eestis ja praktilises pooles pakun välja uudse disainikontseptsiooni imetamis- ja mähkimislahenduseks avalikus ruumis", rääkis Mirjam Seitsmestele.

"See peaks tulema ema- ja lapsetubade sarnane universaalsem lahendus, mida saaks integreerida avalikesse siseruumidesse nagu kaubanduskeskused, bussijaamad jne, aga kasutada ka välisündmustel nagu erinevad festivalid. Sisuliselt tuleb see disaini poolest hoolikalt läbi mõeldud ala, kus on võimalused lapse hügieeniliseks ja privaatseks mähkimiseks ning imetamiseks. Hetkel olen vältinud kasutamast sõna "tuba", kuna minu loodud lõpplahendus võiks olla paindlikum", lisab ta.

Vaata videost, millega tegu:


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Liiklustalent
Kerro kuu