Täna
17. juun
17...26
10...16
Homme
18. juun
18...25
10...15

Meelelahutus

Dagö ninamees Lauri Saatpalu ilmus lavale murettekitavalt hapras olekus

Foto: Rauno Volmar/Delfi
13:08 10. august 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: Õhtuleht

"Tundus, et Lauri Saatpalu oli täiesti purjus, laulusõnad sassis ja rütm jumala paigast. Väga piinlik, kõik naersid. Mees kõikus ka,“ kirjeldab Katrin, kes käis reede õhtul Luke mõisapargis Dagö kontserti kuulamas. Elamuse rikkus aga see, et laulja Lauri Saatpalu käitus kontserdil väga imelikult. 

Õhtulehe lugeja sõnul rääkisid bändiliikmed kontserdi alguses, et bänd tuli otse Hiiumaalt esinemast. Kontsert hilines pool tundi. „Saatpalu ütles, et tal on s*tt olla täna ja laulab nagu oskab. Lisaks ütles ta: „Mu tütar on narkomaan. Ma ei ela seda üle ja ma ei oska midagi teha. Ma ei oska mitte midagi teha. Sorry.“,“ kirjeldab Katrin ning lisab, et Saatpalu tundus tema sõnul olevat purjus või vaimselt väga hapras seisundis. 

Loe täispikka artiklit Õhtulehest


Kommentaarid

Kommentaare 1
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Kontserti külastaja 14:20 10. august 2018
Palun pange faktid paika, enne kui lisate artikkli. Ei tasu jätkata elu24 rada. “Fännid”, kes lahkusid kontsertilt ja kes räägivad negatiivselt ei olnud ilmselt tõelised fännid. Kes jäid teist poolaega kuulama, said juba palju parema kontserti. Lauri oli ennast veidi kogunud ja tegu ei olnud alkoholijoobes isikuga, vaid vaimselt raskes olekus Lauriga. Ta on aidanud paljusid oma muusikaga. Praegu oli aeg, kus me ei näinud artisti, vaid inimest ise. Tegu oli võimsa kontsertiga. Näha oli eestlaste kokkuhoidu. Lauri on olnud abiks oma muusikaga, nüüd said kuulajad toetada oma lemmikut ise. Tervisi ja kõike paremat Laurile ja teistele bändiliikmetele. Loodame, et too päev ei juhtunud tema tütrega midagi õudset ning kõik laabub.

Kerro kuu
Mida toob juunikuu Sinu tähemärgile?