Täna
26. apr
13...22
6...11
Homme
27. apr
12...21
5...11

Meelelahutus

Fotod! Peagi kolmikute emaks saav naine jagab avalikkusega oma raseduse kulgu

Foto: instagram.com/triplets_of_copenhagen
14:17 12. september 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: Bored Panda

Võimalus kolmikuid saada on väga väike, üks 4400 kohta, mistõttu võib 36-aastast taanlannat Mariat haruldaselt õnnelikuks pidada. Maria ja tema abikaasa Anders on juba kaheaastase poja vanemad, kuid kohe-kohe on nende perre sündimas veel üks poeg ja kaks tütrekest, vahendab Bored Panda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen) on

"Milline teekond see on olnud!" ohkab Maria. "Alates šokist kui saime teada, et ootame kolme last kuni inimeste reaktsioonideni, arvukate tervisekontrollide ja uuringuteni välja. Lisaks kõik ettevalmistused selleks elumuutvaks sündmuseks. Selles ei ole kindlastimitte midagi tavapärast.", räägib naine. 

Maria on Instagrami vahendusel jaganud avalikkusega fotosid ja videoid oma raseduse kulgemisest, mis on internetis saanud suurt tähelepanu.

Noored vanemad hakkasid juba raseduse alguses tegema Maria kõhust pilte, et neid saaks iga kuu omavahel võrrelda. "Mul on nii hea meel, et me hakkasime neid pilte tegema," ütleb Maria. "Nii on hästi näha, kui tohutult kõht kasvab. Väga veider on, et mu kõht on nii suureks kasvanud ja veelgi veidram on, et see niimoodi ettepoole välja ulatub ja alla ei kuku!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen) on

Lapsed peaksid ilmale tulema kohe-kohe, sest juba homme on Marial sünnitustähtaeg. Lapsed aidatakse ilmale keisrilõike abil. Loodame, et kõik läheb hästi!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!