Täna
24. juul
20...28
10...18
Homme
25. juul
20...28
13...18

Meelelahutus

Ajastufestival Retrobest tuleb taas! Kuupäevad ja esimesed artistid on juba kinnitatud

Foto: Pressimaterjal
13:28 18. september 2018
Autor: Seitsmesed

Pühajärve ääres toimuvast ajastufestivalist Retrobest on möödunud vaid loetud kuud, kuid juba on hoogsalt alanud järgmise aasta festivali ettevalmistused. Retrobest 2019 toimub 28. ja 29. juunil ning teemaks on filmiklassika. 

Järgmise Retrobesti teema viib kõiki filmimuusikamaailma. Avatud on spetsiaalsed teematoad, näha saab temaatilisi rekvisiite ja avatud on välikino kultusfilmide vaatamiseks. Kõik hõbehääled saavad ennast proovile panna spetsiaalsel karaokelaval. Lisaks toimub retrolaat, mis pakub kaasa ostmiseks kõike, mida kodus kunagi vaja võib minna. 

Neljas Retrobest toob Pühajärve äärde võimsa artistide plejaadi, kelle seas on armastatud hitimeistrid nii välismaalt kui ka kodumaalt. Esinejate seas on ka neid, kes Retrobestil varem esinenud ja keda ajasturändurid ise on tagasi Pühajärvele soovinud. Artistidelt hakkab saladuskate kerkima järgmiste nädalate jooksul Retrobesti Facebooki lehel.

Selleks, et artistide ja järgmise peo ootamine veelgi lõbusam oleks, siis saab eelmist Retrobesti meenutada audiovisuaalse klipi vahendusel. Kokkuvõtet vaata SIIT!  

Galeriid möödunud Retrobestist leiab SIIT!

Retrobest 2019 toimub 28. ja 29. juunil Otepääl looduskauni Pühajärve kaldal. Sooduspiletid on müügil kuni septembri lõpuni või kuniks sooduspileteid jätkub festivali kodulehel aadressil retrobest.ee. See on planeet Eesti parim stiilipidu - seega hakake juba mõtlema riietuse ja aksessuaaride peale; pühkige oma neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu
Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?