Täna
26. mai
9...16
5...10
Homme
27. mai
11...16
4...9

Meelelahutus

Martin Helme Tarandi löömisest: seisame vajadusel enda ja rahva eest jõuga

12:25 02. detsember 2018
Autor: Virgo Pärn
Allikas: TVPlay
Poliitnädalast teevad kokkuvõtte EKRE aseesimees Martin Helme ja sotsiaaldemokraat Rainer Vakra. Muuhulgas ütles Helme, et EKRE seisab vajadusel enda ja rahva eest jõuga.

Kommentaarid

Kommentaare 3
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Linda Liiv 19:55 02. detsember 2018
Tuleb ikka jõuga seista enda eest,oma pere eest,oma rahva eest.Rainer Vakra õpetab,et laste liivakastis tuleb mänguasjad käest ära anda kui keegi teine laps seda käest kisub kuni selleni välja kuni kõik mänguasjad on selle ühe vägivaldse lapse käes.M inu seisukoht on ,et teise käest tohib ainult küsida ja kui ei anta tuleb rahul olla.Sellesama Vakra õpetuse järgi käitus ka Indrek Tarand,et tema tahab ja peab saama nüüd ja kohe.Nüüd hakkabki selguma,mis inimesed on meie valitsejad ja millisteks nad kasvatavad oma lapsi.
Klemet ekart 20:38 02. detsember 2018
Loomulikult tuleb enda ja rahva eest seista kasvõi jõuga. Martiniga 100% nõus
Linda Liiv 21:00 02. detsember 2018
Miks lasti videole Vakra jutt peale selles kohas,kus Martin kutsub turvamehed läbi mikrofoni,mida Tarand enda kätte kisub,nii,et turvameeste appi kutsumist üldse kuulda ei ole?Tarand ju kuulis ja teadis,et turvamees välja kutsuti,kuid sellegipoolest mikrofoni tagasi ei andnud.Kes küll video sedamoodi kokku monteeris,et rahval vale arusaam jääks.Taunis ju peaministerki oma advendikõnes,et ajakirjandus kajastab vägivalda,mida tegelikult ei ole,et isegi artiklite pealkirjad on vägivaldsed ja selletulemusena jõuab vägivald ka reaalsusesse." Meie inimestele ei ole ligimese tõukamine, löömine, viha ega üksteise vaenamine ühelgi moel omased. Kuidagi märkamatult on need saanud aga nii tavaliseks eestimaalaste arvamustes, ajalehtede pealkirjades, sotsiaalmeedia postitustes, kuid mis kõige hullem – tegudes."