Vaata siit! Viis romantilist filmi sõbrapäevaks, mida mehed ka vaadata tahavad

Seitsmesed

Täna on sõbrapäev! Selle puhul on Elisal viis head soovitust nii meestele kui naistele, mida üksi, koos sõbra või kallimaga telerist vaadata.

Juhul kui sul tänaseks plaane pole, oled nendega hilja peale jäänud, või eelistad lihtsalt tähtpäeva koos kaaslasega kodus veeta, toome Elisa TV sisuhankejuhi Toomas Ili poolt viis filmisoovitust, mida Elisa Elamuse videolaenutusest 14. veebruaril vaadata.

„Täht on sündinud“

Üks lugu peab ikka väga hea olema, et sellest teha juba neljas film! Just seda tehti „Täht on sündinud“ filmiga, mille originaalversioon pärineb aastast 1937. „Täht on sündinud“ viib kokku piiramatu annetepagasiga tähed Bradley Cooperi ja Lady Gaga, kes jutustavad kirglikute muusikute Jacki ja Alley loo. Kaks kunstnikuhinge läbivad õnnestumisi ja rõõmu, aga ka valu täis teekonna muusikaorbiidile, mis paneb nende suhte proovile. Seitsmekordse Oscari nominatsiooniga Bradley Cooperi lavastajadebüüt võeti üle maailma soojalt vastu ning on sel aastal nomineeritud kaheksale Oscarile, mille seas ka parima filmi kuldmehike. Lisaks teenisid parima näitleja nominatsiooni Bradley Cooperi ja Lady Gaga peaosad ning parima laulu kuldmehikest ennustatakse filmis kõlanud laulule „Shallow“. Pidevalt raadiolaineid hõivav laul võitis juba ka selleaastastel Grammydel parima popmuusika grupiesitluse auhinna.  See film paneb ka kõige suuremad muusikalivastased kaasa ümisema ning salvrätikute järgi haarama. Film, mis oli alles kinos, on juba kättesaadav Elisa Elamuse videolaenutuses.

„Mägi meie vahel“

Pärast mägedes asetleidnud traagilist lennuõnnetust peavad kaks võõrast, oma pulmadeks valmistuv Alex Martin (Kate Winslet) ja operatsioonile ruttav kirurg Ben Bass (Idris Elba) ühte hoidma, et ebainimlikes tingimustes ellu jääda. Kui nad mõistavad, et abi pole kusagilt loota, alustavad Alex ja Ben pikka ning ohtuderikast teekonda, teineteist vastastikku tagant kihutades, mis aitab kaasa vastastikuse külgetõmbe tekkele. Charles Martini samanimelise menuromaani alusel valminud filmi peaosades mängivad Oscari-võitja Kate Winslet ("Titanic", "Steve Jobs") ja Idris Elba ("Thor: Ragnarok", "Tume torn").

„Õnneteraapia“

Olles viibinud neli aastat psühhiaatriahaiglas, pöördub Bradley Cooperi poolt kehastatud endine õpetaja Pat Solitano tagasi vanemate juurde ja püüab lepitata suhet endise naisega. Kõik muutub, aga märksa keerulisemaks, kui Pat kohtab Jennifer Lawrence’i kehastatud Tiffanyt, isiklike probleemidega salapärast neiu, kes lubab, et tantsuvõistlusel osalemine aitab mehel naisega lepitust leida.

Film võitis ühe Oscari ja Kuldgloobuse ja sai palju kiitust kriitikutelt üle maailma.

„Hommikueine Tiffany juures “

Puhas filmiklassika Elisa videolaenutuses! Legendaarne, Truman Capote`i samanimelisel lühiromaanil põhinev film, jutustab loo seltsidaam Holly Golightlyst, kes elab vaid rikaste härraste kingitustest ja otsib endale rikast vanameest, kellega abielluda. Ühel päeval kolib Holly korterelamusse Paul, majandusraskustes kirjanik, keda samuti peab ülal rikas armuke. Paul armub peagi Hollysse ja see seab kahe inimese suhted ohtu. Peaosades Audrey Hepburn ja meeste lemmikseriaalist „A-Rühm“ tuntud George Peppard.

Vanilla Sky – Ava oma silmad“

Hispaania kultusfilmi põhjal valminud versioon jutustab loo muretust poissmehest, David Aamesist, kes kes liugleb läbi elu mängleva kergusega. Kena, rikas ja sarmikas, liigub ta ühe naise juurest teise juurde. Seda kuni päevani, mil ta kohtab seda õiget nimega Sofia. Paraku kaotab mees ta sealsamas, sest teeb mõtlematu vea. Korraga on mees tõmmatud keerisesse ning pole sugugi selge, kas see, mida ta kogeb, on reaalsus, hallutsinatsioon või uni.

Draamat, romantikat ja salapära täis film võlub oma looga ja pakub kõneainet ka pärast tiitrite jooksmist.

Elisa Eesti AS (www.elisa.ee) on Elisa kontserni osa ning turuliider Eestis telekomiteenustes erakliendi ja kõnekaardi segmendis. Samuti on Elisa juhtiv tasulise TV-teenuse ja suuruselt teine interneti püsiühenduse teenuse pakkuja Eesti turul. Koos Santa Monica Networksiga loob ettevõte klientidele turvalisi võrgu- ja andmekeskuste lahendusi. 1000 töötajaga suurettevõtte siht on saada suurimaks kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtteks Eestis. Elisa pakub kõikidele klientidele mobiilside, interneti püsiühenduse ja TV-teenuseid ning aitab ettevõtetel ja avalikul sektoril kasvatada efektiivsust ja turvalisust võrgu- ja IT infrastruktuurilahenduste abil. Ettevõtte käive oli 2018. aastal 169,7 miljonit eurot.

Kommentaarid puuduvad