Täna
11. aug
17...22
9...17
Homme
12. aug
17...22
8...16

Meelelahutus

TV Play Baltics kasvatas Baltikumis käivet protsendi jagu 37 miljonini

Foto: TVPlay Premium
13:43 10. juuni 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Varasemalt Viasati kaubamärgi all tegutsenud teleteenuse pakkuja TV Play Baltics teenis eelmisel aastal Baltimaades müügitulu ligikaudu 37 miljonit eurot, mis on 1 protsendi võrra rohkem kui aasta varem, firma kahjum vähenes kolmandiku võrra, vahendab BNS.

Müügitulu kasvas kõigis äriliinides ja riigiti oli kasv tugevaim Leedus, kus suurenes tasulise televisiooni osatähtsus ning kliendid olid üha enam huvitatud lisateenuste tarbimisest. Ettevõte vähendas aastases võrdluses kahjumit kolmandiku võrra 1,57 miljonile eurole, teatas TV Play Baltics.

ASi TV Play Baltics finantsjuhi Kristel Aarna sõnul oli kahjum peamiselt tingitud investeeringutest uude tehnoloogiasse ja TVPlay kaubamärgi kasutuselevõttu.

"Investeerisime mullu teenuste ja tehnika arendusse üle 15 miljoni euro, et kaasaegsed interaktiivsed mugavusteenused oleksid õhu kaudu kättesaadavad ka neis piirkondades, kuhu tavapärane kaabeltelevisioon ei ulatu," rääkis Aarna pressiteate vahendusel.

"Vahetasime klientidel välja kõik vanad SD-standardi digiboksid, et pakkuda ligipääsu HD kvaliteedis teenustele. Hakkasime kõiki enda toodetud telekanaleid näitama HD-formaadis, tõime turule spordikanali TVPlay Sports+ ning valmistasime ette uued teenuspaketid, mis toovad telekanalid ka nutiseadmesse ja voogedastuse omakorda teleriekraanile," lisas ta.

AS TV Play Baltics andis eelmisel aastal tööd keskmiselt 156 inimesele.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!