Täna
27. sept
17...22
8...16
Homme
28. sept
14...19
6...14

Meelelahutus

Fitlap.ee alustas uue teenuse pakkumist

Foto: Pressimaterjalid
13:51 11. september 2019
Sisuturunduslugu
Autor: Seitsmesed

9. septembril alustas Fitlap Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses tervislike toitude kojuvedu. Esialgu teenindatakse Tallinna, Viimsi, Tabasalu, Saue, Saku, Laagri, Luige, Peetri, Jüri, Järveküla ja Rae inimesi.

Fitlap kaasasutaja Heikki Mägi sõnul on turg täna selliseks teenuseks küps: “Meie teenust on täna Eestis kasutanud üle 200 000 kasutaja, kes on avaldanud soovi omada võimalust tervislik ja personaalsete kogustega toit koju tellida”.

Tegemist on mingis mõttes ainulaadse teenusega. Nimelt saab endale toitu koju tellida personaalsete koguste ja vajaduste järgi. Loomulikult on ka hinnastamine vastav – toidu hind on otseselt sõltuv portsu suurusest.

“Meie eesmärk on pakkuda tervislikku toitu rahakotisõbralike hindadega”, kommenteerib Heikki Mägi toitude hinnaklassi, mis algavad 3 eurost. Antud teenus sobib kõigile – neile, kes juba on Fitlapi toitumiskava kasutajad kui ka neile, kes pole Fitlapi toitumiskavaga veel tutvunud. 

Esialgu on valikus 12 Fitlapi toitumiskava tervislikku toitu.

Täna Tallinnas, aga tulevikus kindlasti ka mujal .Heikki Mägi sõnab: ” Meie eesmärk on teha tervislik toitumine inimestele võimalikult lihtsaks ja kättesaadavaks. Esilagu alustame tervisliku toidu kojuveoga Tallinnas, kuid sooja vastuvõtu korral oleme valmis laienema ka teistesse piirkondadesse”.

Toitu saad tellida Fitlap.ee epoest


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!