Täna
04. juul
14...23
10...16
Homme
05. juul
17...22
11...16

Meelelahutus

Kaunis vaatepilt! Raivo E. Tamm ujus Hawaiil koos delfiinidega

Foto: Taavi Sepp/Delfi
14:11 03. oktoober 2019
Autor: Seitsmesed

Raivo E. Tamm viibib hetkel Hawaiil, kus valmistub suurejooneliseks Ironmani triatloniks. Ühel päeval õnnestus tal aga treenida suisa koos delfiinidega!

"See kõik on päris uskumatu lugu. Alles ükspäev sai seistud rannas ja vaadatud ääretut ookeani, et kas siis tõesti mitte kunagi ei saa osaks seda õnne, et mõnd delfiini näha, pole kunagi näinud, ei Kuubal, ei Key West’is, ka siin Hawaii ‘l mitte..." kirjutab Raivo sotsiaalmeedias.

"Ja siis järgmisel hommikul nad olid meie trennikaaslased! Suur parv. Algul eemal, kuhu paadid olid toonud snorgeldajad delfiine vaatlema. Tiirutasid ümber nende. Ujusime sinna vaatama. Kui otsustasime, et tore oli, meil aeg hakata tagasi ujuma, tuli kogu parv meiega kaasa. Algul tiirutas ümber meie, mõni hüppas kõrgele veest välja. Ja siis tulid mõned otse minu suunas ja enne mind sukeldusid minu alla ja kadusid kiirelt kui sügavikku. Nagu oleks telekast loodussaadet vaadanud! Ja sellest päevast alates oleme nüüd iga kord mõne parvega ristunud!"

Vaata ka "Seitsmeste" intervjuud Raivoga, kus ta räägib, mis teda peagi algaval Ironmani maailmameistrivõistlusel ees ootab!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!