Homme
12. juul
15...21
9...15
Ülehomme
13. juul
16...21
7...15

Meelelahutus

Baruto kutsub isasid sportima

Foto: Priit Simson/Delfi
12:44 05. november 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Kuulsa sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelsoni juhtimisel algab eeloleval pühapäeval kell 12 Tallinna spordihallis Kesklinna sportlik isadepäev, vahendab BNS.

„Meie linnaosas on saanud heaks traditsiooniks kutsuda eeskätt isasid, aga ka emasid koos lastega sporti tegema. Eesti endine tuntud sumomaadleja Baruto õpetab seekord nii lastele kui isadele liikumisharjutusi, aga räägib lisaks ka Jaapanist ja oma sportlaskogemustest,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.   

Sportlikul isadepäeval saavad isad ja lapsed üheskoos läbida Tallinna spordihallis üheksa tegevuspunkti. Mitmekordselt Eesti maadlusmeistrilt ja Londoni olümpial kaheksanda koha saanud Ardo Arusaarelt saab omandada maadluse algtõdesid, legorobotite töötoas loovust arendada, suurel batuudil võistelda, põneval takistusribal oma osavust proovile panna, mängida pehmete pallidega ja õppida selgeks kaasahaarav ühistants, millega päev ka lõpeb. Sissepääs üritusele on kõigile vaba.  

„Loodame, et taolised üritused ärgitavad peresid koos liikuma, ja seda mitte ainult pühade ajal, vaid ka igapäevaselt,“ lisas Svet. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!