AMETLIK! Prints Harry ning Meghan Markle loobuvad kuninglikust elust

Seitsmesed

Prints Harry ja Meghan Markle andsid sotsiaalmeediasse tehtud postituse vahendusel teada, et nad on otsustanud loobuda kuninglikust elust, kirjutab Buduaar. Meghani ja prints Harry jaoks ei olnud see kahtlemata üleöö tulnud otsus, ent välismeedia andmete kohaselt tuli see kuninganna Elizabeth II-le üllatusena.

Prints Harry ja Meghan avaldasid ühises postituses, et nende elu saab edaspidi olema seotud 50/50 Põhja-Ameerika ja Suurbritanniaga. Paar soovib lisaks hakata iseseisvalt oma sissetulekut teenima, ent nad jätkavad tööd ka heategevuslike fondide toetamiseks.

Mõlemad rõhutavad, et nad jäävad alatiseks kuningakoda toetama ning et nad kasvatavad oma poja üles näidates talle nii tavaelu kui ka õpetades teda austama oma kuninglikku päritolu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

 

Mis saab aga edasi? Kuigi üllatuslikust teatest on möödas vähem kui 24 tundi, siis võib üsna kindlalt öelda, et prints Harry jääb endiselt troonijärjekorras kuuendale kohale ja tema seitsmekuune poeg Archie on jätkuvalt kohe temast järgmine.

Järjekorra paneb paika seadus ja ainult valitsus saab kedagi sealt välja arvata. 

Esialgse informatsiooni kohaselt jäävad printsile ja hertsoginnale alles ka nende kuninglikud tiitlid. 

 

Kommentaarid puuduvad