Ilmus uue Eesti mängufilmi “Rain” treiler

Seitsmesed

Märstsis jõuab kinodesse Janno Jürgensi esimene täispikk mängufilm “Rain”, millest ilmus ka treiler, kirjutab BNS.

“Rain” on südamlik lugu vennaarmastusest, eneseotsingutest, hoolimisest ja vihkamisest, armumistest ja armastuse purunemisest, mis kõik kokku jutustab sellest, mida tähendab inimeseks olemine.

Režisöör Janno Jürgensi sõnul räägib “Rain” julgusest hoolida. “Filmis näeme  igasuguseid mehi ja tegeleme meheks olemise aspektidega erinevate nurkade alt, läbi erinevate põlvkondade. Mul on tunne, et õhtu lõppedes, millest me aru peaks saama, on see, et tõeline meheks olemine tähendab seda, et me oskame ja julgeme välja näidata seda, mida me tunneme. Julgeme teineteisele ausalt ja tingimusteta silma vaadata. Sõbrale käe õlale panna. Öelda, kui on hästi. Andestada. Armastada,” lisas Jürgens. 

Filmis mängivad Indrek Ojari, Marcus Borkmann, Rein Oja, Laine Mägi, Ivo Uukkivi, Meelis Rämmeld, Magdalena Poplawska Poolast ja teised. 

Filmi stsenaristideks on Anti Naulainen ja Janno Jürgens, operaator on Erik Põllumaa, monteerija Przemyslaw Chruscielewski Poolast, kunstnik Matis Mäesalu, kostüümikunstnik Liis Plato, heliloojad Misha Panfilov ja Reinis Sējāns Lätist. Filmi produtsendiks on Kristjan Pütsep ja selle on tootnud Alasti Kino.

 

Kommentaarid puuduvad