Täna
26. veeb
-2...5
-3...3
Homme
27. veeb
-3...1
-5...1

Meelelahutus

Romantikute unistus! Veeda öö "Romeo ja Julia" toimumispaigas

Foto: COVER images/ZUMAPRESS.com/Scanpix
12:57 23. jaanuar 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: elu24.ee

Kodumajutuse platvormil Airbnb on avanenud harukordne võimalus veeta öö majas, kus väidetavalt toimus näidendi "Romeo ja Julia" tegevus, kirjutab elu24.ee

Itaalias Veronas asuv Casa di Giuliette ehk Julia maja on tuntud rahvusvaheline turismimagnet. Kuigi näidendis kirjeldatud maja täpne asukoht ei ole teada, usuvad tulihingelised Shakespeare austajad, et näidendi tegevus toimus just selles majas.

Julia Gooti stiilis maja ajalugu ulatub 13. sajandisse, mille kuulus rõdu valmis alles 20. sajandil. Seega võib kindel olla, et Julia seal tegelikult ei seisnud, kuid isegi see fakt ei ole vähendanud inimeste huvi Julia maja vastu.

Selleks, et sellest imelisest võimalusest osa saada, tuleb kirjutada inglisekeelne armastuslugu ning saata see hiljemalt teise veebruari õhtuks Airbnb veebilehele SIIN.

Õnnelik võitja saab koos kaaslasega veeta öö samas voodis, mida kasutati 1968. aastal valminud filmi "Romeo ja Julia" võtetel. Lisaks ootab õnnelikku paari ees romantiline ekskursioon Verona linnas ja õhtusöök kahe Michelini tärniga pärjatud restoranis.


Foto: COVER images/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Artikkel on refereritud portaalist elu24.ee


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!