Seksiekspert Epp Kärsin: võiksin mulle saadetud suguelundite fotodest teha terve galerii

Seitsmesed

Täitumas on Epp Kärsini (40) pikaajaline unistus - tal on võimalik rääkida seksist ja kõigest sellega seonduvast otse ja ilma valehäbita. Tema sõnul on aga tema uue telesaate "Mida vanemad sulle ei rääkinud" eesmärk siiski pakkuda vaatamisainet tervele perele ning ei maksa peljata vaadata seda koos lastega, räägib ta avameelses intervjuus Kroonikale.

"Lastel tekib huvi seksuaalsete teemade vastu juba päris varakult ja kui me lapsevanematena neil teemadel rääkida ei oska, siis otsibki ta infot mujalt - mitteteadlikelt sõpradelt, internetist ja pornofilmidest", sõnab Epp. 

Ühtlasi tunneb ta, et tihti ongi paaride peamiseks probleemiks kujunenud ajanappus väikeste laste kõrvalt. "Kui lapsed on väikesed, naine kodune ja mees teeb tööd, et kindlustada, siis õhtuti kõju jõudes leiab mees eest väsinud naise. Nii aastast aastasse."

Tema sõnul on aga meeste peamiseks probleemiks siiski erektsioonihäired ja ülekaal. "Kui avan Instagrami, leian sageli sõnumite seast mõne mehe peenise pildi ja küsimuse: kas on piisavalt suur? Mul ei jää muud üle kui vastata, et suurus pole oluline, tähtis on see, mida sa oma suguelundiga teed. Võiksin mulle saadetud suguelundite fotodest teha terve galerii. Neid on tõesti äärmiselt palju," räägib ta.

Täispikka avameelset intervjuud saad lugeda SIIT!


Foto: Aivar Kullamaa/Kroonika

 

Kommentaarid puuduvad