Kultuuriministri sõnavõtt pani Piletilevi keerulisse olukorda

uudised.ee

Kultuuriminister Tõnis Lukase sõnul sel suvel Eestis suurüritusi ei toimu. Kuna see ei ole ametlik otsus, st pole dokumenti, mis annaks alust korraldajail otsuseid teha, pani see sõnavõtt Piletilevi suure surve alla.

On oht, et kõik suuremad festivalid ja kontserdid jäävad tänavu sevel ära. See avaldus tekitas inimestes paanikat, mis pani neid massiliselt pileteid tagasi ostma.

Avaldame Piletilevi pöördumise täismahus:

“Lugupeetud kliendid

Oleme teadlikud täna Vabariigi Valitsuse infotunnis kultuuriministri poolt esitatud arvamusest, kuid oleme sunnitud tõdema, et kontserdi ärajäämise aluseks ei ole infotunnis esitatud arvamus, vaid selleks saab olla otsustuspädevust omava isiku otsus.

Hetkel on otsustatud, et kõik eriolukorra ajal toimuma pidanud kontserdid jäävad ära, seega saame hetkel ainult kinnitada, et ära jäävad kontserdid, mille toimumisaeg pidi olema kuni 17.05.2020. Kõikide hilisemate kontserdite osas ootavad korraldajad pädevat juriidilist otsust.

Piletilevi tegeleb ärajäävate sündmustega kohe, kui oleme korraldajalt saanud info.

Loe rohkem SIIT!

Täname Teid kannatlikkuse eest ja soovime head tervist!”

Kõik, kes soovivad jätta piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palub Piletilevi esimesel võimalusel täita korraldajate toetamiseks loodud vorm SIIN.

Füüsiliste piletite (tavapiletite) omanikud ei pea korraldaja toetamiseks eraldi pöörduma.

 

Kommentaarid puuduvad