Victor Crone karjäär sai põntsu: lihtne on sellisel ajal masendusse langeda

uudised.ee

2019. aastal Eestit Eurovisioonil esindanud Victor Crone muusikukarjäär on sarnaselt teiste valdkonna esindajatega saanud valusa löögi. Muusik rääkis Kroonikale oma praegusest elukorraldusest kodumaal Rootsis ning juttu tuli ka Eesti ja Rootsi Eurovisiooni eelvoorude kogemusest.

Rootsi käsitleb maailmas puhkenud pandeemiat oluliselt leebemalt kui muu maailm ning kasutusele võetud piiranguid on minimaalselt. Valitsus loodab pigem ühiskonna tervele mõistusele. Victori sõnul on nii tema kui ta lähedased olukorda algusest peale väga tõsiselt suhtunud viies ühised kohtumised ja tegemised miinimumini.

Victorit saatis kahel järjestikusel aastal tõeline edu kui ühel aastal esindas ta Eestit Eurovisioonil ja järgmisel oli suurfavoriit Rootsi kohalikus Eurovisiooni eelvoorus. Mõlemad üritused olid märgilised – Eesti Laulul osalemise kogemus mõjus väga südantsoojendavalt, kuid Melodifestivalen jättis talle kõigest positiivsest hoolimata palju karmimad tunded. Selgus, et muusik jäi võistluse ajal kõvasti haigeks ning suur osa energiast kulus enda eest hoolt kandmisele.

Praegune aasta tuleb Victorile aga mullusest kõvasti esinemisvaesem. Tänaseks on tal juba ära jäänud 15 kontserti ja suve osas selgus puudub. Muu hulgas oli tal ühes Stig Rästaga plaan sel suvel mööda Eestit tuuritada, kuid sellegi toimumine on suure küsimärgi all.

Kui artistileib peaks otsa lõppema, on Crone mõelnud ka alternatiivse elukutse peale. “Mõned mu sõbrad on tegevad ehitussektoris, nii et kes teab, äkki hakkangi ühel päeval maju ehitama,” mõtiskleb laulja.

Refereeritud Kroonikast.

 

Kommentaarid puuduvad