T1 vaateratas avatakse külastajatele esmaspäeval

Koos kaubanduskeskusega T1 Mall of Tallinn on esmaspäevast, 11. maist külastajatele avatud ka Skywheel of Tallinn vaateratas, mis kindlustab kõikidele reisijatele nõuetekohase 2+2 ohutusreeglitest kinnipidamise ja pärast igat reisi puhastatud gondlid.

Super Skyparki juht Alar Kajari sõnul on vaateratta külastamine muudetud kontaktivabaks ning kasutusele on võetud vajalikud ohutusmeetmed. Lisaks kohapealsele piletimüügile on vaateratta külastamiseks võimalik osta pilet kontaktivabalt vaateratta kodulehelt ning igasse gondlisse pääseb ainult üks perekond korraga. Gondlid desinfitseeritakse kohe pärast igat kasutamist. “Kuna vaateratast on võimalik külastada pea 100% kontaktivabalt, siis on see ohutuim süsteem, mille oleme spetsiaalselt oma külastajate tervise tagamise huvides välja töötanud,“ ütles Alar Kajari.   

Kajari sõnul on vaateratta külastamiseks ilmad väga soodsad, see omakorda tagab hea nähtavuse: “Eriolukorra tõttu liigub Tallinna lahel vähem laevu ja fotograafid on suutnud selge ilmaga Tallinna kõrghoonete katustelt kinni püüda Helsingi silueti. Kui veab, siis õige ilma ja valgusega peaks naabrite pealinn nähtav olema ka meie merepinnast 120 meetri kõrguseni küündivalt vaaterattalt,” lausus Kajari.

Koos vaaterattaga avatakse esmaspäevast ka Super Skyparki pererestoran Claudz ja Kink&Teadus kingipood. Super Skyparki mänguala jääb veel eriolukorra tõttu suletuks. 

Kommentaarid puuduvad