Täna
31. mai
12...20
7...12
Homme
01. juun
14...22
6...11

Meelelahutus

Púr Múdd esitleb neljapäeval uhiuut singlit väga erilises asukohas

Foto: Pur Mudd
15:03 20. mai 2020
Autor: uudised.ee

Púr Múddil ilmub selle nädala lõpus uus lugu "Higher", millele on vokaali andnud Ameerika laulja Chris Jamison. Uue loo tähistamiseks annab Púr Múdd neljapäeval kontserdi, millele on võimalik kaasa elada läbi Púr Múddi Facebooki.

Púr Múddi selle aasta kolmas singel, mis kannab nime "Higher", sai valmis juba aasta tagasi, kuid on siiani oodanud õiget hetke ning plaadifirmat, kellega koos lugu välja anda. 

Neljapäeval, 21. mail kell 21.30 toimub Púr Múddi live-kontsert läbi Facebooki, kus lisaks koosseisu teistele lugudele tuleb esmaesitusele ka reedel ilmuv lugu "Higher".

“Tegemist on meie ainukese sellist sorti kontserdiga, seega kutsume kõiki üles kontserdile kaasa elama enda kodudest läbi Facebooki” ütleb Joonatan Siiman.

Kuna sõna "Higher" on eesti keeles otsetõlkes "kõrgem", siis on ka kontserdi eriline asukoht inspireeritud just loo pealkirjast. “Ütleme vihjeks, et kontserdi asukohaks on üks Tallinna kesklinnas asuv tuntud hoone, kust on näha nii ilusat linna- kui ka merevaadet ” kirjeldab duo liige Oliver Rõõmus kontserdi asukohta.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!