Homme
23. sept
18...23
5...14
Ülehomme
24. sept
17...22
9...15

Meelelahutus

Viljandi folgifestivali asemel korraldatakse kaks kontserdipäeva

Foto: Kenno Soo/Delfi
14:31 22. mai 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Viljandi pärimusmuusika festivali asemel korraldatakse tänavu kaks Eesti pärimusmuusika kontserdipäeva, vahendab BNS.

"Kestva hädaolukorra tingimustes oleme väga pingsalt otsinud tänavuse festivali toimumiseks mudelit, mis viiruse leviku riske maandaks ja ühtlasi suudaks pakkuda osalemisvõimalust kõigile neile ligi 3000-le inimesele, kes enesele juba passi jõudnud soetada. Olukorda väga põhjalikult analüüsides ja asjatundjatega nõu pidades jõudsime üksmeelsele arusaamisele, et see ei ole võimalik," sõnas Viljandi pärimusmuusika festivali pealik Ando Kiviberg. "Seepärast korraldamegi tänavu kaks kontserdipäeva, ent XXVIII Viljandi pärimusmuusika festival toimub 2021. aasta 22.–25. juulini.

Esimene pärimusmuusika kontserdipäev toimub 24. juulil ning sama programm samade esinejatega kordub ka järgmisel päeval, edastas festivali korraldaja. 

"Kontserdipäeva esinejad kuulutame välja 15. juunil, kui algab ka piletimüük," ütles programmijuht Tarmo Noormaa. "Ent juba praegu on kindel, et esinejad saavad olema Eestist." Mõlemast kontserdipäevast saab osa 1000 inimest. Tänavuse festivalipassiga kontserdipäevale ei pääse.

2020. aastaks soetatud Viljandi pärimusmuusika festivali passe saab kasutada järgmisel aastal või müüa tagasi. Korraldajad paluvad võimalusel passi mitte tagasi müüa, vaid kasutada seda tuleval  aastal.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!