Homme
06. aug
18...23
10...16
Ülehomme
07. aug
21...26
10...16

Meelelahutus

Tartu teeb naaberriikides põnevat turismikampaaniat

Foto: visittartu.com
12:22 12. juuli 2020
Autor: uudised.ee

Sihtasutus Tartumaa Turism viib juulis läbi turunduskampaania Läti ja Soome turgudel – fotosid, mis võrdlevad Tartu linna ja maakonna tuntud objekte erinevate välismaiste atraktsioonide ja sihtkohtadega, kuvatakse naaberriikide sotsiaalmeedias kogu juulikuu. 

Mõlema riigi kampaaniate sõnum tuleneb ideest "Kogu maailm Tartus", mille fookuseks on maailmatasemel võimalused, mis Tartus avanevad, teatas linnavalitsus. Omanäolised visuaalid tutvustavad võrdlevate paaridena Tartumaa atraktiivseid turismiobjekte sarnaste näidetega maailma eri paigust, püstitades küsimuse, milleks minna kaugele, kui Tartumaal on kõik juba olemas.

Maailmakuulsate objektide peegeldusega visuaale kuvatakse Facebooki ja Instagrami reklaamidena mõlemas riigis kahele olulisele sihtgrupile: peredele ning kultuurituristidele vanuses 35–60. Reklaamid viivad visittartu.com turismiportaali, kus huvilised saavad positiivse reisiotsuse langetamiseks Tartu linna ja maakonna kohta oma emakeeles lisainfot otsida.

"Turismiettevõtete käekäik sõltub sellel suvel suuresti siseturismist ja lähinaabrite külastustest, seetõttu on naaberriikide sotsiaalmeedia kampaaniad planeeritud tavapärasest pisut suuremas mahus," rääkis Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg. "Lisaks lähiturgude kampaaniatele kestab juulikuu lõpuni ka siseturule suunatud "Tartumaine" kampaania koos tarbijamänguga."


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!