Homme
16. aug
22...28
10...18
Ülehomme
17. aug
20...25
9...17

Meelelahutus

Peagi 70. sünnipäeva tähistav Olav Ehala avaldab hea vormi saladuse

Foto: Hannes Dreimanis/Õhtuleht
12:31 30. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Õhtuleht

Olav Ehala sõnul hüppab ta igal hommikul oma koduaia basseini (hetkest, kui vesi on kaheksa  kraadi) ja siis võib päev alata. Ka juubelihommik reedel ei alga teisiti. „Kindlasti ei erine see teistest hommikutest. Esimese asjana hüppan ma basseini. Ja eks pärast tuleb väike istumine pere ringis.“

Lisaks ujumisele harrastab heas vormis helilooja veel ka jalgrattasõitu, suusatamist ja kepikõndi. "Algul väga skeptiline. Aga abikaasa sai mind ükskord nii kaugele, et läksin kaasa, tegin ühe ringi ära, vaatasin, et nahk seljas on märg ja et see polegi naljaasi," tunnistab ta.

Kui ühel päeval peaks juhtuma, et tuleb noodipaberitega hüvasti jätta, on Ehala mõelnud loomingu kirjastamisele. "Ma olen suuteline noodigraafikat ka ise arvutiga tegema, siis olen mõeldud, et küll ma ükskord ise oma loomingu välja annan."

Vaatamata väärikale eale, tunneb helilooja rõõmu ka uuest ja pealekasvavast põlvkonnast ja nende loomingust. "Täiesti loomulik, et peale tulevad noored ja energilised põlvkonnad. Selge see, et suurem osa tööd on juba tehtud ja nii palju loomist enam ees ei ole," mõtiskleb ta.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!