Homme
29. sept
14...17
7...14
Ülehomme
30. sept
14...18
6...14

Meelelahutus

EiK avaldas mustvalge muusikavideo oma uue kogumiku singlile ‘’Mu suvi’’

12:08 03. august 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Pressiteade

Täna, 3. augustil avaldas EiK uue stiilse muusikavideo singlile ‘’Mu suvi’’, mis pärineb ta 15. juulil koostöös TIKS Rekordsiga ilmunud kogumikult “EiK”.

Vihma käes külmetamine, paanika kadunud tehnika pärast, hirm, et kedagi massistseenideks kohale ei tule ja probleem nimega “Kes saaks kell 2 öösel treileri läbivettinud kušetiga kesklinnast Harkusse sõidutada?” ehk kuidas valmis EiK uus muusikavideo loole ‘’Mu suvi’’.

Loo visuaal sai filmitud Tallinna vanalinnas ja Pelgurannas ning valmis koostöös režissöör Franz Malmsteni, operaator Markus Muide ja produtsent Oliver Reimanniga. Video stsenaristiks ja monteerijaks oli aga EiK ise. 

Kui EiK ja Franz hakkasid ‘’Mu suvele’’ videot mõtlema olid nad veendunud, et sellele kiiksuga suvelaulule tuleks ilmtingimata teha ka kiiksuga video: tegelased, kes naudivad õhtut ja paari sooja nädalat aastas, aga samal ajal kõrgub nende kohal reaalsuse ebamäärane vari.

"Haarasime kinni loo hüüdlausest “Mu suvi algab uuesti,” video selgrooks saigi lõputu ronimine peo poole mööda sama trepikoja astmeid. Lisaks, sidumaks laulu visuaali kogu ülejäänud plaadi kujundustega, otsustasime viimasel hetkel mustvalge esteetika kasuks. Kolmandaks efektseks elemendiks tulime mõttele kasutada voodit, mis minuga ratastel läbi linna sõidab, kui olen ühekülgsest melust surmani väsinud. Küllaltki sürreaalne lahendus, mida ma alguses mugavuse mõttes läbi ei tahtnud lasta, ent Franz käis muudkui peale ja tulemus kukkus välja paremini kui ealeski varem.’’ lisab loo autor EiK.

EiKi on võimalik järgmisena kuulda augusti lõpus toimuval Tallinn Music Weekil – TIKS Rekords kontsertõhtul, 28. augustil, F-hoone mustas saalis.

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!