Täna
21. sept
15...17
7...13
Homme
22. sept
15...18
9...14

Meelelahutus

Ameerika saab oma Eurovisiooni

Foto: Pavlo Gonchar/SOPA Images/Scanpix
13:42 07. august 2020
Autor: uudised.ee

Euroopa lemmik lauluvõistlus rändab üle ookeani Ameerika Ühendriikidesse. Ameerika oma lauluvõistlus toimub 2021. aastal.

Eurovisiooni lauluvõistluse ameerikalik versioon hakkab välja nägema võrdlemisi sarnane traditsioonilise Eurovisiooniga: ka sellel lauluvõistlusel toimuvad poolfinaalid ja lõpuks suur finaal.

Ideest rääkis lähemalt ka Eurovisiooni laulukonkursi tegevjuhendaja Martin Österdahl: "Ameerikal on aeg kogeda seda vaatemängu "Ameerika lauluvõistluse" näol. Armastus muusika vastu on universaalne ja muusika tähistamine erinevates žanrites ja stiilides võib ületada piire ja ühendada inimesi. Oleme elevil, et leidsime sobivad partnerid, et saaksime pakkuda veel ühte sarja, mida meie fännid kogu maailmas saavad armastama hakata ja jagada seda ainulaadset võistlust ka Ameerika inimestega," ütles ta.

"Ameerika lauluvõistluse" produtsent Hr. Lenhoff sõnul on Ameerika lauluvõistlus pigem televõistlus, kust võivad osa võtta kõik lauluhuvilised, olgu nad siis algajad või juba tuntud tegijad.

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!