Täna
28. sept
14...19
8...14
Homme
29. sept
14...17
7...14

Meelelahutus

Galerii! Solarise keskuses saab näha ERKI Moeshow võidukollektsioone

Foto: Pressimaterjal
Erki Moeshow 2018 ametlikud fotod
09:29 14. september 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Esmaspäevast kuni 27. septembrini saab Solarise keskuses DisainiÖÖ festivali raames tutvuda ERKI moeshow võidukollektsioonidega, vahendab BNS.

Esindatud on ka selle aasta võitja Annika Kiidroni kollektsioon "Give Me My Fairytale". Kiidroni võidukollektsioon on austusavaldus käsitööle ja omamoodi päästeoperatsioon, mille eesmärk on anda uus võimalus maha kantud tekstiilidele. Lisaks saab näha teise koha pälvinud Mariliis Niine innovaatilisi veekindlaid villakudumeid ning veel üheteistkümne andeka Eesti moelooja värskeid töid.

"Selle aasta ERKI Moeshow tase oli väga kõrge. Mitu kollektsiooni oli inspireeritud hinnalisest käsitööst ja materjalide leidlikust taaskasutamisest, samuti mängiti hirmude ületamise ja fetišite teemaga. Meil on väga hea meel tuua valik põnevamaid kollektsioone Solarise keskusesse kõigile vaatamiseks. Näitus annab moesõpradele võimaluse ülimalt detailirohkete esemetega endale sobival ajal rahulikult tutvuda," ütles Solarise turundusjuht Kristin Lepikson. Solarise keskus on olnud aastaid ERKI Moeshow toetaja ning Lepiksoni sõnul leiab varasemate võitjate loomingut ka Solarise disainipoodidest.

Moenäitus on Solarise keskuse esimese korruse Disainitänaval. Lisaks Annika Kiidroni ja Mariliis Niine kollektsioonidele on väljas valik töödest, mille autoriteks on Susanna Belinda Kõgel, Kairi Getman, Sandra Luks, Anu Sirkas, Liisa Kanemägi, Karolin Kärm, Anneliis Reili, Kirke Talu, Külli-Triin Laanet, Kerttu Reinmaa ja Edvard Hiietam.

DisainiÖÖ toimub sel aastal esmaspäevast kuni 20. septembrini.

Piltide autor: Pressimaterjal
  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!