Homme
28. sept
14...19
8...14
Ülehomme
29. sept
14...17
7...14

Meelelahutus

Terminaator ja Shanon lahkusid kontserdilt ilma tasuta: korraldaja on petis!

Foto: Teet Malsroos/Õhtuleht
13:10 15. september 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Õhtuleht

Laupäeva õhtul pidid ansamblid Shanon ja Terminaator esinema Kohilas sügispeol, et suvi väärikalt ära saata. Selgub aga, et nii kontserdikülastajatel kui ka bändidel tõmmati nahk üle kõrvade. 

"Kui teile pakub koostööd isik, kelle nimi on Ingrid Kannel, siis mõelge enne mitu korda, kas sellist jama ikka on vaja. Eile oleks justkui 90-dad tagasi tulnud... Ingrid Kannel on patoloogiline valetaja ja petis! Terminaator ja ka Shanon vabandavad ärajäänud kontserdi pärast. Katsume tulevikus teha kontsertkorraldajatele põhjalikuma taustauuringu," kirjutas Terminaatori solist Jaagup Kreem Instagramis jagatud video juures. Videos rääkis ürituse korraldaja, et bändid on juba lahkunud ja neil on plaanis üritus mõnel muul päeval korraldada. "Kõik, mida ta lavalt rääkis, on vale!" lisas Jaagup. Praeguseks on postitus kadunud. 

Korraldaja vabandas peo ärajäämise pärast ka ürituse Facebooki lehel. "Väga vabandan, et pidu ära jäi ja pidite pettuma. Soovisime teha head pidu, kuid ei saanud hakkama. Tagastame raha teile esmaspäeval ja teisipäeval," lubatakse postituses. "Palume väga vabandust ja loodame, et saame selle kunagi heastada."

Selgus, et palju segadust tekkis nii Shanoni kui ka Terminaatorile maksmisega ja kui bändid esitasid korraldajale ultimaatumi, ei suutnud ta siiski vajalikku raha leida ja nii lahkusidki artistid ilma esinemata.

Pikemalt saad lugeda Õhtulehest.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!