Täna
25. okt
8...12
3...10
Homme
26. okt
9...13
5...11

Meelelahutus

Liisi Koikson muusikast: kui pikaks ajaks võetakse ära asi, mis muidu tundus nii normaalsena, mõistad, et seda on sulle ikkagi vaja

Foto: Rauno Volmar/Delfi
13:38 23. september 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Vikerraadio

Peagi teise lapse emaks saav lauljatar Liisi Koikson tunnistab, et erilise kevade tõttu langesid ära kõik kohustused ja ta sai rahulikult nautida diivanirežiimi.

Siiski õnnestus Liisil juba suvel ka kontserte anda ja taas lavadele astuda. "Suuremas maaiilmapildis on see vist suur privileeg, et meil üht-teist toimunud on. Olen oma muusikuid näinud ja on tekkinud uus tänutunne, et seda ma tahangi teha. Kui pikaks ajaks võetakse ära asi, mis muidu tundus nii normaalsena, mõistad, et seda on sulle ikkagi vaja," räägib laulja "Vikerhommikus".

Laulja peres kasvab 2016. aastal sündinud tütar Ella.  Tüdruk ootab väga innukalt väiksemat õde või venda. "Valmistame teda vaikselt ette, et tema on nüüd suurem, saab õpetada ja olla eeskuju väiksemale. Eks, kui see hetk kätte jõuab, näeb, mis reaalsus tegelikult on – olen teiste vanemate käest kuulnud, et selle kõige olulisema ja nunnuma positsiooni käest ära andmine ei ole kindlasti lihtne."


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!