Homme
28. nov
0...5
-2...5
Ülehomme
29. nov
-2...2
-4...2

Meelelahutus

Trad. Attack! jätab kontserdi ära: valitsus ei soosi seisvas stiilis kontserte

Foto: Martin Ahven/Õhtuleht
15:36 19. november 2020
Autor: uudised.ee

Trad. Attack! teatab enda sotsiaalmeediakontodel kurvastusega, et peab Moostes toimuma pidanud kontserdi ära jätma, sest nende jaoks on eelkõige oluline elava muusika elamus. Lisaks toovad nad välja, et valitsuse ettekirjutus ei soosi seisvas stiilis kontserte.

"Trad.Attack! on meie jaoks alati olnud elusa muusika kogemus ennekõike. Me panustame 100% või rohkemgi, iga kontserdi puhul, kuid teame, et suure osa kontserdist teete just teie: sõbrad, kuulajad, fännid."

"Praegusele olukorrale ausalt otsa vaadates ja vastavalt valitsuse poolt kehtestatud seadustele peame aga kurvastusega teatama, et meie kontsert LIVE IN MOOSTE jääb ära!" kirjutab ansambel enda Instagramis.

"Lootsime teha laheda salvestuskontserdi, mille tulemuseks oleks olnud live-album, kuid paraku valitsuse ettekirjutus ei soosi seisvas stiilis kontserte - 4 m2 inimese kohta tähendanuks, et meie kontserdile saanuks tulla vaid 100 inimest. Kahjuks uued piirangud ei toeta meie algideed," tunnistab kollektiiv, kes lubab, et sel aastal tuleb vähemalt uut muusikat.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!