Homme
26. nov
4...9
3...8
Ülehomme
27. nov
0...5
0...5

Meelelahutus

Mihkel Raud näeb oma pere kuus vaid 48 tundi: mulle meeldib selline elustiil

Foto: TV3
12:44 20. november 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Kroonika

Mihkel Rauda võib nimetada Ameeri­kasse ja tagasi sõitmise maailmameistriks: kaheksa kuni kümme tundi õhus kõikumist, pidevad lennujaamavahetused ja seal passimised, kaheksatunnine ajavahe, mis piinab väsimusena päevi. Raud on sellist elu elanud juba neli aastat ega näi väsivat.

"Kohtun oma perega korra kuus 48 tundi. Kuna mul on vaja juhtida TV3s saadet "Duubel" ja pean olema otse-eetris, ei saa ma Eestist kauemaks eemale jääda. Lendan reedehommikuse lennuga Chicagosse, pühapäeva pärastlõunal hakkan tagasi tulema ja esmaspäeva pärastlõunal maandun Tallinnas. Seejärel teen koroonatesti ja kui see on negatiivne, saan teisipäeval tööle minna," selgitab Raud, kuidas ja miks ta kuus oma pere vaid kahel päeval näha saab.

Mihkli pere elab Ameerikas ja hetkel ei paista, et antud elustiili annaks muuta. Raud ise selle üle aga ei nurise. "Jah, mulle meeldib selline elustiil. See on antud hetkel ka vältimatu, ega mul rohkem variante pole. Eestis on mu töö, pere elab Ameerikas ja nii see käib. Ma ei väida, et see jääb alatiseks nii, aga praegu küll," räägib ta.

Artikkel refereeritud Kroonikast.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!