Täna
17. jaan
-11...-3
-22...-7
Homme
18. jaan
-7...2
-14...0

Meelelahutus

Video! Lauri Pedaja ja Gethel Burlaka asusid maja renoveerima: mina dikteerin, tema ehitab

Foto: TV3
13:12 12. jaanuar 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: YouTube

Näitleja ja loovjuht Lauri Pedaja soetas üheskoos oma elukaaslase Getheliga kinnisvara ning kutsub nüüd fänne YouTube'i vahendusel maja renoveerimistöödele kaasa elama.  

Lauri ja Getheli jaoks oli eelmine aasta imeline. Paar kihlus, Gethel on lapseootel ning aasta lõpus soetati päris oma maja. YouTube'i kanalis Kodukootud kodu näitab paar, kuidas maja ehituse protsess kulgeb. Tänaseks on ära jaotatud ka töörollid. 

"Mina dikteerin ja tema ehitab," ütles Gethel enesekindlalt.

"Minul on käed ja temal on pea," lisas Lauri. "Eile just arutasime paari detaili, kuidas midagi tegema peaks, siis ainuke asi, mida suutsin öelda, oli, et mulle meeldib üks ese, aga ma ei osanud paika panna suuremat pilti. Gethel on siis see tore tüdruk, kes paneb visuaalse poole paika. Minul on musklid ja käed ja kõik muud oskused selle teostamiseks olemas," lisas Lauri.

Lapseootel Gethel lisas, et nii palju kui ta oskab ja suudab, tahaks ta ka käsi külge panna.

Paar ütles, et neil on suured unistused ning korterisse ei oleks need kuidagi ära mahtunud. Selleks ostsid nad enda maja (110 m2), mille krunt on 3500 ruutmeetrit suur. Krundil olev maja on ehitatud 1939. aastal ning seal olev ait lausa 19. sajandil.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!