Täna
02. mär
2...7
-1...4
Homme
03. mär
2...7
-3...2

Meelelahutus

Esimene alastirand Tallinna? Epp Kärsin: inimesed ei pea häbenema oma keha

Foto: Epp Kärsin/Facebook
16:08 19. jaanuar 2021
Autor: uudised.ee

Tuntud seksikoolitaja Epp Kärsin ja poliitik Raimond Kaljulaid on löönud käed, et luua Tallinnasse esimene ametlik alastirand. "Meie ettepanek on anda sellele rannale ametlik alastiranna staatus ja lubada seal alasti ujumine ja päevitamine," kirjutab Kärsin enda Facebooki lehel.

"Kulla sõbrad! Just nüüd, kui väljas on lumi ja talv, on õige aeg valmistuda rannahooajaks," räägib Kärsin, küsides seepeale: "Kas teadsid seda, et Tallinn on ainus pealinn Põhjamaades, kus ei ole ametlikku alastiranda?"

Epp jätkab: "Näiteks Paljassaare poolsaarel Pikakari rannast pisut edasi asub metsik rannariba, mis on aastaid olnud mitte-ametlik alastirand."

"Meie ettepanek on anda sellele rannale ametlik alastiranna staatus ja lubada seal alasti ujumine ja päevitamine. Eesti inimesed päevitavad ja ujuvad niigi alasti, miks siis ei võiks seda teha ka Tallinnas. Inimesed ei pea häbenema oma keha," ütleb Kärsin, lisades, et igaüks võib end oma kehas tunda kindlalt ja hästi.

"Käisime võimalikku alastiranda suure lume ja tuisuga vaatamas. Kui väljas poleks olnud -10 ja tuul, siis oleksime muidugi ka vette hüpanud," ütleb ta lõpetuseks ja alla on kirjutanud nii tema kui Raimond Kaljulaid.

Kulla sõbrad! Just nüüd, kui väljas on lumi ja talv, on õige aeg valmistuda rannahooajaks ????️ Kas teadsid seda, et...

Posted by Epp Kärsin on Teisipäev, 19. jaanuar 2021

Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!