Täna
02. mär
2...7
-1...4
Homme
03. mär
2...7
-3...2

Meelelahutus

Apollo sulges Saaremaal ajutiselt Auriga kino

Foto: Margus Muld/ERR
13:01 20. jaanuar 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Apollo kinokett sulges Saaremaal teisipäeval määramata ajaks Auriga keskuses asuva kino, kuna selle avatuna hoidmine ei ole majanduslikult otstarbekas, kirjutab Saarte Hääl.

Apollo Kino juhatuse liige Kadri Ärm ütles Saarte Häälele, et koolivaheaja lõppedes vähenes kinokülastus drastiliselt, seda piirangute tõttu, kuid eelkõige siiski uute filmide vähesuse tõttu. “Sellisel kujul ei ole majanduslikult mõistlik kino töös hoida ja me ootame paremaid aegu nii viiruse taandumise kui ka uute rahvusvaheliste ja kodumaiste filmide saadavuse näol,” sõnas ta, lisades, et kino taasavamiskuupäev ei ole praegu teada.

Ärm ei osanud veel öelda ka seda, mis saab kino töötajatest. “Esialgu vajab ka kinniolev kino hoolitsust ja töötajaid,” lausus ta.

Kuressaare kesklinnas Thule kojas tegutsev kino töötab edasi. “Tahame oma Saaremaa inimestele ikka olemas olla, ka raskel ajal,” ütles Thule koja omanik Andres Tinno. “Kuna näitame ka Euroopa väärtfilme ja dokumentaalfilme, siis uudiseid ikka on, kuid uute filmide nappus on tõesti probleem,” nentis ta.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!