Täna
02. mär
2...7
-1...4
Homme
03. mär
2...7
-3...2

Meelelahutus

Jaanus Nõgisto nooruse eliksiir: kui inimene hakkab väga palju vaeva nägema, toimub vananemine kiiremini

Foto: Raido Vint/Kroonika
12:48 21. jaanuar 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Kroonika

Legendaarse Ruja kitarrist Jaanus Nõgisto tähistab tänavu 65. sünnipäeva ja vaatab möödunud ajale tagasi ilma igasuguse kahetsuse või kibestuseta.

Nõgisto sõnul on tema tervis praegu hea ja oma väljanägemisele pole ta kunagi liialt rõhku pööranud. "Kui inimene hakkab väga palju oma tervise, väljanägemise, kõhulihaste ja kaaluga tegelema, toimub vananemisprotsess kiiremini. Kui tööd ja tegemist jätkuks rohkem, ei peaks sellega üldse pead vaevama," räägib ta.

Vaatamata väärikale eale tegeleb Nõgisto jätkuvalt muusikaga ja ei kujutaks teisiti ettegi. "Mida ma muidu siis teeks? Ajaks trendikat ja romantilist udujuttu, et kolin maale elama ja hakkan kartuleid kasvatama? Ma ei oska. Mina näppe mulda ei pane, sest ma ei saa seda teha. Küünealused lähevad mustaks ja see on kole," lisab ta.

Rutiin Nõgistole ei sobi ja pigem naudib ta distsipliini ja kohustusi. "Artist, kes ei saa esineda, sureb varsti masendusse. Ilma naljata, mittemillegitegemisse on võimalik ära surra," selgitab ta ja lisab, et muidu muretseks end haigeks. 

Artikkel refereeritud Kroonikast.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!